Що є головною проблемою економіки США?

В інтерв’ю PBS Newshour’s Уоррен Баффет поділився своїм баченням сприводу проблем в економіці США.

Інвестор-мільярдер впевнений, що трапляється так, що багаті люди отримують занадто щедру винагороду.

«Справжньому проблемою, на мою думку, являється… неймовірне процвітання надзвичайно багатих людей», — ділиться своїми думками Уоррен.

Уоррен Баффет, 86-літній засновник і генеральний директор Berkshire Hathaway Inc., це одна з найбагатших осіб у світі за версією журналу Форбс.

Баффет також вказав на швидкі темпи автоматизації, технічний прогрес і на відносно повільну перепідготовку робітників, що не встигають за змінами. На його думку, це один з факторів, що негативно впливає на економіку, адже з кожним роком відсоток висококваліфікованих робітників зменшується, а процес зростання середнього віку робітників не втрачає темпів. Він прогнозує, що в найближчому майбутньому перед США постане гостра проблема з кваліфікованими спеціалістами.

Декілька слів сказав Баффет і про охорону здоров’я, підкреслюючи, що це не є сферою його експертних знань, але він вважає, що США досить багата країна, в деякому сенсі, щоб дозволити собі реформувати систему охорони здоров’я.

Ми вважаємо, що він не просто так згадав про охорону здоров’я, адже за останніх два місяці індекс даного сектору показує вражаючі результати. Аналітики багатьох крупних компаній прогнозують ріст ще на 7-10% до кінця 2017 року.

Цікавою інвестиційною ідеєю являється покупка акцій фонду IBB(ISHARES NASDAQ BIOTECHNOLOGY INDEX FUND).