FCA про «обережні криптовалютні інвестиції»

Представник вищого фінансового регулятора Великобританії (FCA) опублікував нові коментарі, які закликають бути пильними при інвестуванні в біткоїн чи інші криптовалюти.

Як повідомляє Financial News, керівник відділу по стратегії і конкуренції FCA Кріс Вулард підняв це питання на блокчейн конференції, що проходила в червні. Вулард підтвердив інтерес FCA щодо технології блокчейн, але в той же час висловив занепокоєння з приводу недавнього стрімкого зростання криптовалютних ринків.

Зокрема, він сказав, що біржам слід попереджувати споживачів про те, що цифрові валюти не є регульованими фінансовими інструментами, в яких передбачені будь-які механізми захисту прав споживачів.

Вулард сказав:

«Я не маю на увазі, що цифрові валюти – погана інвестиція… але інвестори повинні проявляти певну обережність».

Також Вулард заявив, що FCA як і раніше буде повідомляти про потенційні підозрілі криптовалюти, тим самим продовжить виконувати свою головну роль. Зокрема, FCA раніше видала попередження про підозрілий сайт OneCoin, що пропонує «можливості» криптовалютного трейдінгу.

Проте, FCA зарекомендувала себе в числі найбільш прогресивних регулюючих органів щодо криптовалют, надавши в 2016 році американському стартапу Circle Internet Financial ліцензію на роботу з електронними грошима.

Ще минулого тижня FCA продемонструвало свою прихильність до інновацій, прийнявши в свою «пісочницю» дев’ять нових блокчейн і DLT стартапів.

Те, що авторитетні регулятори говорять про екосистему криптосвіту являється позитивним сигналом для биків на ринку, але не можна забувати про потенційні ризики, що несуть в собі інвестиції в криптовалюти.